• Czy zaplanowałeś już swoją ścieżkę rozwoju zawodowego?
 • Jakie są Twoje cele zawodowe i co chciałbyś osiągnąć?
 • Może właśnie zacząłeś pracę i czujesz, że brakuje Ci wiedzy i praktyki, aby móc swobodnie wykonywać powierzone zadania?
 • Gdybyś dostał gotową propozycję wsparcia w realizacji swojej drogi zawodowej, czy nie byłoby Ci łatwiej podjąć decyzję i zacząć się rozwijać?Jeżeli poszukujesz swojej ścieżki zawodowej w branży laboratoryjnej, zastanawiasz się co możesz robić w przyszłości lub jaka wiedza jest Ci potrzebna na danym stanowisku, to dobrze trafiłeś! 

Skontaktuj się z naszym Doradcą Rozwoju Zawodowego, a on pomoże Ci dostosować program Rozwoju do Twoich potrzeb.

Mamy dla Ciebie gotowe propozycje i rozwiązania.  

Pamiętaj, tylko osoby, które zaplanują swój rozwój zawodowy osiągają sukces, realizują swoje marzenia i plany zawodowe. Dla nich praca staje się pasją, a nie koniecznością.

Sukcesem jest realizacja dobrze zaplanowanego rozwoju zawodowego

Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Program Rozwoju Zawodowego (PRZ), abyś mógł krok po kroku poznać i zgłębić wiedzę, która Cię interesuje i dojść do poziomu Specjalisty.

Czym jest Program Rozwoju Zawodowego?

Przyglądając się rynkowi szkoleń, mimo podejmowanych przez nas działań w zakresie identyfikacji potrzeb klienta, zauważyliśmy trudność w dostosowaniu poziomu szkolenia do poziomu wiedzy odbiorców. Zdarza się, że osoby uczestniczące w szkoleniu są na różnym poziomie wiedzy- początkujący, średniozaawansowani lub zaawansowani. 

Trudno jest wtedy trenerowi poprowadzić szkolenie tak, aby wszyscy otrzymali wiedzę, której oczekują. Przekazywana wtedy wiedza dla jednych może być zbyt trudna, a dla innych jest powtórzeniem tego co i tak już wiedzą.

Dlatego obok szkoleń, które są w naszej ofercie wprowadzamy: Program Rozwoju Zawodowego, którego celem jest cykl szkoleń w 100% dostosowany do poziomu Twojej wiedzy. 

Zapisz się do PRZ i zaplanuj swój rozwój zawodowy. Nasi doradcy zawodowi pomogą Ci zaplanować Twoją drogę do poziomu specjalisty. 

Program Rozwoju Zawodowego to: 

 • Nowy sposób myślenia o Twojej karierze i zdobywaniu wiedzy oraz kompetencji
 • Przygotowanie do pracy na określonym stanowisku.
 • Wiedza zdobyta od Ekspertów-praktyków, którzy w swojej karierze zawodowej przeszli przez wszystkie etapy, aby stać się ekspertami w swojej dziedzinie.
 • Stopniowanie wiedzy i poziomu trudności, czyli jasno określone poziomy zdobywania wiedzy i kompetencji poparte testami oraz samodzielnymi zadaniami konsultowanymi z Ekspertami.
 • Wybrana i zaprojektowana specjalnie dla Ciebie ścieżka rozwoju, abyś wiedział co jest Ci potrzebne do zdobywania kolejnych etapów w karierze zawodowej.

Na czym polega efektywność Programu Rozwoju Zawodowego?

To kompleksowy program zaplanowany, tak abyś:

 • Zdobył wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną z danego obszaru,
 • Był przygotowany do pracy na określonym stanowisku, 
 • Wiedział jakie rozwiązania zastosować i stał się specjalistą w swojej dziedzinie.

 

Nie zwlekaj!
Rozpocznij proces systematycznego i systemowego osiągania celów zawodowych co przyniesie efekty Tobie i Twojej firmie.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Ekspertów

Dla kogo jest Program Rozwoju Zawodowego?

PRZ jest dla każdego kto pragnie zacząć od podstaw i systematycznie zdobywać wiedzę w wybranym zawodzie. 

Nie ma znaczenia, czy jesteś nowym pracownikiem, czy już pracującym w zawodzie i zamierzasz zmienić stanowisko, czy też poznać solidnie podstawy wykonywanych przez Ciebie pracy, aby dalej się rozwijać i osiągnąć poziom ekspercki.

Dla Pracownika

Dla Kierownika

Co zyskujesz będąc uczestnikiem?

Co zyskujesz delegując pracownika?

Gruntowne poznanie podstaw Twojego zawodu- pamiętaj, im więcej potrafisz tym lepiej pracujesz.

👉 Specjalistę w danej dziedzinie, pewnego swoich działań, z wiedzą ugruntowaną od podstaw.

Staniesz się samodzielnym pracownikiem. Szeroka wiedza i dodatkowe umiejętności pozwolą Ci zbudować wyższe poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Większą efektywność pracy przeszkolonego pracownika, maksymalnie wykorzystany czas podczas szkolenia i ukierunkowanie na dane zagadnienia.

👉 Kompleksową wiedzę zebraną w jednym programie- teoria i praktyka przygotowująca do pracy w danym obszarze.

👉 Jasno określone kompetencje pracownika dotyczące pracy na danym stanowisku.

Akademia zarządzania wg. 17025

Audytor wewnętrzny

Szkolenie wstępne dla pracowników rozpoczynających pracę lub posiadających krótki staż pracy w laboratorium z wdrożoną normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02  lub laboratorium przygotowującym się do wdrożenia normy, którzy chcą zostać audytorem wewnętrznym. 

Czas trwania- 2 dni

Poznaj program

Dla osób, które ukończyły poziom I i pracowników znających normę PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02,  którzy chcą zostać auditorami wewnętrznymi. 

Na tym etapie możesz dołączyć do programu jeżeli już jesteś pracownikiem laboratorium akredytowanego, dobrze znasz normę PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i chcesz ugruntować swoją wiedzę do poziomu specjalisty. 

Czas trwania- 2 dni

Poznaj program 

Dla osób, które ukończyły poziom II. Osoby chętne będą mogły przystąpić do egzaminu na audytora wewnętrznego. 

Czas trwania- 3 dni

Poznaj program

 • Wykłady 
 • Warsztaty 
 • Samodzielne zadania do opracowania (prace domowe)
 • Testy wiedzy 
 • Pytania oraz konsultacje z Ekspertem. 

Kierownik ds. Jakości

Szkolenie wstępne dla pracowników rozpoczynających pracę lub posiadających krótki staż pracy w laboratorium z wdrożoną normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02  lub laboratorium przygotowującym się do wdrożenia normy. 

Czas trwania- 2 dni

Poznaj program

Dla osób, które ukończyły poziom I, pracowników działu jakości, personelu odpowiedzialnym za system zarządzania jakością w laboratorium, osób, które planują dalszy rozwój i aspirują do roli kierownika ds. jakości.

Na tym etapie możesz dołączyć do programu jeżeli już jesteś pracownikiem laboratorium akredytowanego, dobrze znasz normę PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 i chcesz ugruntować swoją wiedzę do poziomu specjalisty. 

Czas trwania- 3 dni

Poznaj program

Dla osób, które ukończyły poziom II.

Czas trwania- 3 dni

Poznaj program

 • Wykłady 
 • Warsztaty 
 • Samodzielne zadania do opracowania (prace domowe)
 • Testy wiedzy 
 • Pytania oraz konsultacje z Ekspertem.